Sünnet Düğünü Organizasyonu|Tadım Catering |Toplu Yemek Organizasyonu
Sünnet Düğünü Organizasyonu|Tadım Catering |Toplu Yemek Organizasyonu

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU-SÜNNET DÜĞÜNÜ MERASİMİ

Güzel Bir Sünnet Düğünü Organizasyonu Nasıl Olur?

Çocuklarımızın hayatları boyunca unutulmayacak özel günleri arasında olan sünnet düğünleri, her anne ve babanın hayal ettiği güzellikte olması açısından çok önemlidir. Bu mutlu günü unutulmaz kılmak için, birçok güzel organizasyonlar vardır.

Düğün salonu, havuz başı, kır konsepti ve restoran gibi birçok mekanda  yapılabilir. Tüm masaların ve sandalyelerin giydirildiği, etrafın balonlarla ve objelerle süslendiği bir mekan çok hoş olacaktır. Çocuğunuzun keyifle oturacağı, etrafı seyredebileceği sünnet tahtı kiralayabilirsiniz. Ya da yeniçeriler eşliğinde çocuğunuzun taşınması gibi renkli alternatifleri uygulatabilirsiniz. Organizasyonunuzu, sihirbaz, baloncu, mısırcı, şerbetçi, pamuk şekerci gibi unsurları ekleyerek, daha eğlenceli bir parti haline dönüştürebilirsiniz. İslami bir sünnet organizasyonu isterseniz semazenler çok iyi bir seçenek olacaktır.

Sünnet düğünün de kullanılan konfeti, volkan gösterisi ve havai fişek gösterileri oldukça ilgi çekicidir. Hem çocuğunuzun, hem de konuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmelerini sağlamaktadır. Bu özel günü ölümsüzleştirmek için, profesyonel fotoğraf ve video çekimi de oldukça önemlidir. Tüm misafirlerinizle çektireceğiniz fotoğraflar, ömür boyu güzel bir hatıra olarak kalacaktır.

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU FİYATLARI İÇİN BİZDEN BİLGİ ALINIZ

 

SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARINIZ KISMET ORGANİZASYON İLE DAHA GÜZEL OLACAK..BUGÜNE KADAR GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ONLARCA SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONU İLE EDİNDİĞİMİZ TECRÜBELERİMİZDEN YOLA ÇIKARAK EN GÜZELİ SUNMAYA DEVAM EDİYORUZ...

 

 

Copyright © 2014 Tadım Yemek|Cenaze Davet Düğün Yemekleri |İstanbul | Reklam Asya